Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

DLE TYPU  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Vodovodní umyvadlové baterie stojánkové

  Baterie na umyvadlo nebo dřez. Fixace pomocí upínací sady, nebo moderně upínací trubky s rychloupínací maticí. Připojení vody pomocí připojovacích hadiček s nerezovým opletem. Vždy nutné vstupní sítko. Výška baterie a vzdálenost výtoku od kraje dřezu. Všechny naše baterie mají kovový opěrný kroužek.

  Stojánková baterie se používá v kuchyni u klasického dřezu. Rovněž je vodovodní baterie umyvadlová, která je ideální do koupelny. Její výhodou je velmi snadná montáž. Ve zdi pod umyvadlem jsou kohoutky, na které se napojí hadičky baterie a pomocí ventilů se uzavírá přítok vody. Tím se dá i mnohem snadněji s vodovodní baterií manipulovat, aniž by se musela zastavovat voda hlavním uzávěrem.

  -          Baterie k umyvadlu může mít různě dlouhé ramínko, které je pevné nebo otočné.

  -          Praktické jsou baterie na umyvadlo, které mají nainstalovanou výpusť.  

  -          Fixace je možná buď za pomoci upínací sady, nebo upínací trubky s rychloupínací maticí.

  -          Žádnému modelu naší vodovodní baterie do umyvadla nechybí kovový opěrný kroužek.

  Každého uživatele zajisté potěší i pětiletá záruka na těsnost baterie. Naše umyvadlové baterie stojánkové jsou kvalitně vyrobené a bohatý výběr uspokojí všechny zákazníky podle jejich potřeb a požadavků.

 • Vodovodní dřezové baterie

  Baterie na dřez stojánkové pevné, nebo s otočným ramenem, výsuvnou hadicí se sprškou, nebo sprchou. Možnost výsuvu hadice až 30cm- Pozor na výšku baterie při montáži pod okno. Baterie vhodné do kuchyně s  moderním designem, lev, nebo designové HEDA a MIRAM.é řady SLIM

  Výrobce vodovodních baterií nabízí několik možných verzí, které jsou nejen designově příjemné, ale rovněž přináší efektivní řešení na místa, kam se budou instalovat. Vodovodní baterie dřezová se tak nabízí v několika variantách, čímž uspokojí nejednoho uživatele. Předně její moderní design, který nezklame v žádné nabízené verzi.

  • Nástěnná – opět se zde nabízí mnoho různých možností. Lze zakoupit bez ramínka, případně s pevným či otočným ramínkem o různé délce a tvaru.
  • Stojánková – ani zde nechybí bohatý výběr různých variant. Baterie dřez může vyniknout i efektivní sprchou, která se hodí na opláchnutí jak nádobí, tak nečistot ve dřezu.
  • Teleskopická – baterie s opět nádherným designem a praktickým ovládáním, které se hodí do každé domácnosti. Výsuvná hadice se sprškou se využije víc, než si jen v první okamžik můžete pomyslet. Navíc je schovaná, tudíž nijak nepřekáží ani nevytváří nepříjemný dojem.
 • BIDETOVÉ BATERIE

  Bidetové baterie ke každému bidetu s bidetovou sprškou.

  Bidety a bidetové baterie jsou v současné době celkem vyhledávaným sortimentem a v podstatě není divu. Za jejich používáním nemusí stát pouze hygienické důvody, ale rovněž zdravotní. Bidetová baterie tak skvěle poslouží k očistě intimních částí těla. Nabízí se opětovně v různých verzích. Nejčastější je stojánková, která má několik provedení a tak si lze vybrat podle svých priorit tu nejvhodnější.

  Stojánkové bidetové baterie

  V nabídce je s výpustí nebo bez ní a přináší jisté kladné benefity.

  • Keramická kartuše, která je vysoce kvalitní a má delší životnost, s průměrem 35 mm.
  • Záruka na těsnost kartuše je pět let.
  • Povrchová úprava vyniká lesklým chromem, který působí velmi elegantně.
  • K dokonalosti jí nechybí mosazný opěrný kroužek.
  • U některých modelů potěší plastová výpusť a táhlo, které si lze tvarovat podle vlastní potřeby.

  Bidetovým bateriím nechybí moderní vzhled, který pozvedne celkově velmi příjemný design celého bidetu.

 • Vodovodní vanové baterie nástěnné

  Nástěnné vanové baterie máme v rozteči 100mm a 150mm. Baterie do koupelen, sprch. Připojení pomocí etážek na stěnu, nástěnné baterie. Naše baterie mají nerezová upínací sedla. Přepínání přepínači otočnými s keramickou kartuší jsou zárukou vysoké spolehlivosti. Jednoduché a lehké ovládání. Přepínače vytahovací s podtlakem a aretací polohy. Dodáváme baterie možno včetně příslušenství hadice, ruční sprchy a držáku sprchy. Záruka na kartuši 5let.

  Všechny nabízené baterie mají moderní vzhled a praktické provedení. Záleží jen na uživateli, zdali chce mít součástí i sprchu nebo mu postačí vodovodní baterie vanová bez ní. Povrchový materiál je lesklý chrom, který se velmi dobře čistí a baterie na vanu vypadá stále velmi elegantně.

  Nabídka baterií na vanu přináší různé možnosti a je třeba se při nákupu na ně zaměřit.

  - V první řadě může nákup ovlivnit rozteč, kdy se nabízí vodovodní baterie do vany v rozměru 100 mm nebo 150 mm.

  - U některých baterií je k dispozici jeden otočný přepínač v těle, který se dá snadno ovládat. Tato verze se dá pořídit bez ramínka, ale není problém i s ním. Některé mají po stranách otočné přepínače.

  - U některých baterií je nutné přepínače vytáhnout, čímž samozřejmě změníte směr vody do sprchy, pokud je součástí produktu.

  - Nechybí možnost vybrat si vhodnou délku ramínka, zvláště v místech, kde není moc prostoru mezi zdí a okrajem vany. Ramínko se dá otočit, čímž umožní příjemnou koupel.

  - Veškeré naše vodovodní baterie mají keramickou kartuši, která poskytuje vysokou kvalitu a je zárukou spolehlivosti.

  - Montáž je velmi jednoduchá u všech vanových baterií, které dodáváme včetně patřičného příslušenství.

 • SPRCHOVÉ BATERIE NÁSTĚNNÉ

  Sprchové baterie v rozteči 100 mm, 150 mm. Nástěnné baterie upnuté nerezovám sedlem. Výhoda je spodní výtok s otočenou pákou. Nemůže dojít k poranění ve sprchovém koutu. K bateriím taktéž sprcha, hadice a držák sprchy. Baterie různého designu, záruka na kartuši 5let.

 • Vodovodní sprchové baterie s horním...

  Sprchové baterie do sprch, koupelen a sprchových koutů. V rozteči 100m a 150mm, s horním vývodem jsou určeny ke sprchovým sestavám, závit 1/2" k sprchové hadici. Záruka keramické kartuše 5let. Baterie moderní design.

  Pokud máte v koupelně sprchový kout a je v podstatě jednou jakou má verzi, zda je s vaničkou nebo bez ní, tak je logické, že je zde zapotřebí kvalitní sprchová baterie. Opět se nabízí několik možností, ale předně je nesmírně důležité si přeměřit správně rozteč sprchové baterie. V nabídce jsou k dispozici oba dva typy roztečí, což je 100 mm a 150 mm. Všechny dodáváme s keramickou kartuší, která vzhledem k vyšším nárokům je kvalitní a dlouho vydrží. Díky tomu uživatel získává záruku těsnosti až na 5 let.

  Horní vývod je praktický

  Baterie do sprchy s horním vývodem je přirozeně připravena ke sprchové sestavě, kde se nachází závit 1/2" k sprchové hadici. Montáž je jednoduchá a je samozřejmé, že sprchová vodovodní baterie se dodává s montážní sadou. Její vzhled je moderní a pákové ovládání poskytuje rychlou a spolehlivou obsluhu. Povrchová úprava je v lesklém chromu, který pro změnu nikdy nezklame svým designem a rozzáří každý sprchový kout.

 • PANELÁKOVÉ BATERIE

  Panelákové baterie do sprch a koupelen v rozteči 100mm a 150mm. Umístnění na zeď pomocí nerezových sedel. Užitný design. Keramický otočný přepínač v těle pro snadné ovládání. V sestavě včetně sprchy, hadice a držáku sprchy. Možné řešení pomocí  otočného, nebo vytahovacího přepínače a různé délky a tvary výtokového ramínka

 • Vodovodní pákové baterie, baterie s...

  Baterie s lékařskou pákou do lékařských prostor a míst se zvýšenými hygienickými požadavky. Ovládání lékařskou pákou.

  Pokud se zaměříme na pákové baterie, tak vůbec to nebude špatná volba. I ony mají pěkný moderní tvar a lesklý chrom, který jim dodá jistou dávku elegance. Je možnost si vybrat i různé provedení pákového ovládání a v současné době není problém si zakoupit i pákové baterie, jejichž součástí je podobné ovládání jako u lékařů.

  Jedná se o variantu, která dokáže ušetřit nejvíce finančních prostředků, jelikož se velmi snadno ovládá a v podstatě plynule mísí horkou a studenou vodu. Samozřejmě všechny baterie se dodávají s kvalitní keramickou kartuší a můžete si rovněž zvolit délku výtokového ramínka.

 • BATERIE NA STUDENOU VODU

  BATERIE NA STUDENOU VODU

  Veškeré tyto baterie mají keramickou kartuši, která je testována na 70.000 cyklů. Baterie jsou vyrobeny z kvalitní mosazi a pokoveny chromem. Unikátní je baterie páková stojánková, označení A10 01 00, která nepotřebuje žádnou speciální kartuši. V nabídce máme baterie s horním i dolním vývodem.Baterie mají širokou škálu výtokových ramínek. Ke všem bateriím jsou náhradní díly skladem.

 • TERMOSTATICKÉ BATERIE

  Baterie nejvyšší kvality s termostatickou kartuší od předního francouzského výrobce – VERNET. Tyto kartuše jsou zárukou vysoké spolehlivosti. Baterie se vyznačují moderním a praktickým designem. Velkou výhodou je baterie s integrovaným přepínačem s označením T10 62 00. Termostatické baterie vám ušetří až 30% vody díky automatickému nastavení teploty.

 • Vodovodní baterie do kuchyně,...

  Kuchyňské pákové baterie (též zvány dřezové baterie) jsou vybaveny keramickou kartuší o průměru 40mm. Tím je zabezpečen zvýšený průtok vody pro rychlejší dopouštění větších kuchyňských nádob. Baterie jsou vybaveny vytahovací hadicí. Součásti jsou výztužné upínací prvky pro nerezové dřezy. Hadice baterií jsou opletené nerezem. Tím je zabezpečen snadný funkční chod hadice v těle baterie.

  V kuchyni rozhodně nesmí chybět praktická vodovodní baterie, v opačném případě to bude znamenat velký problém. Při špatné volbě se bude těžko pod ní manipulovat. Baterie se sprchou jsou naopak vděčnými pomocnicemi, jelikož snadno se smyjí nečistoty jak z nádobí, tak ze dřezu.

  Vodovodní baterie do kuchyně potěší rovněž bohatým výběrem a možnostmi, které přinesou jen kladné benefity. Například kuchyňská vodovodní baterie je vybavena kartuší o průměru 40 mm, což zaručuje zvýšený průtok vody a to se v kuchyni skutečně hodí. Baterie se sprškou nezaberou mnoho místa, jelikož mají vytahovací hadici, která umožňuje použít sprchu kdykoliv je to potřeba.

 • Stojankova drezova baterie do kuchyne v designu FINERY✨ Prakticke oble tvary, po kterych stece voda sama a nedochazi tak ke zvysene mire usazovani vodniho kamene. Snadne na čištění 🧽
Keramicka kartuse prumer 35mm. Pripojovaci nerezove hadicky soucast baleni.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #home #modernikuchyne #kuchyne #dokuchyne #design #style #kitchen #inspirace
 • V dnesni dobe je bidetova baterie 🚽 beznou soucasti koupelen a toalet. 
Kazda designova rada baterii ma svou bidetovou baterii. Hodi se do kazde moderni koupelny, kde zaujme svym designem ✨
#jbsanitary #vodovodnibaterie #bidetovabaterie #koupelna #bathroom #design #bathroomdesign #vybavenikoupelen #dokoupelny #baterie #bidet
 • Elegantni vodovodni baterie z rady DOKA ✨ Vanova baterie 🚿 v povrchove uprave leskleho chromu s jedinecnym keramickym otocnym prepinacem. Moznost nakupu i bez sprchoveho prislusenstvi 💦
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #modernikoupelna #vybavenibytu #design #koupelna #interier #bydleniinspirace #style #bathroom
 • Sprchova sestava do koupelny s termostatickou baterii s prepinacem, ktera zaujme svym elegantnim designem ✨
Soucasti sprchove sestavy je:
*prakticka mydlenka 🧽
*posuvny drzak sprchy 🚿
*nerezova sprchova hadice o delce 150 cm 💦
*vyskove nastavitelna sprchova hlava s moznosti castecne regulace sklonu ↕️

Moznosti volby roztece baterie a jejiho designu. Designove hlavove sprchy ruznych rozmeru.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #home #vybavenikoupelen #koupelna #sprcha #design #style #modernikoupelna #dokoupelny
 • Ladne krivky vodovodnich baterii rady HEDA 💙
Predstavujeme Vam elegantni stojankovou umyvadlovou baterii 🚿 Snadna montaz pomoci rychloupinace. Soucasti baleni jsou pripojovaci hadicky. Keramicka kartuse prumer 35 mm.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #design #koupelna #bydleni #modernibydleni #modernikoupelna #bathroom #style #vybavenikoupelen #dokoupelny #baterie #umyvadlovabateria
 • Veskere nase rucni sprchy 🚿 jsou vyrobeny z technickeho plastu zvaneho ABS. Povrchova uprava sprch je leskly chrom.
Sprchy maji silikonove trysky, ktere zabranuji ve zvysene mire v usazovani vodniho kamene. 
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #modernikoupelna #bydleni #vybaveni #design #vybavenikoupelen #sprcha #dokoupelny #domov
 • Drzak sprchy je dulezita soucast sprchove baterie 🚿 Praskla hadice, to je dusledek nepouzivani drzaku sprchy a motani hadice kolem baterie. 
Nabizime drzaky plastove i kovove, vse s povrchovou upravou v kvalitnim chromu 👍
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #modernikoupelna #vybavenibytu #design #style #dokoupelny #sprcha #shower #baterie
 • Baterie na studenou vodu 💧
Nastenne baterie s keramickym ventilem, stojankova baterie s keramickou kartusi prumer 35 mm.
Vsechny tyto baterie 🚿 maji pripojeni na 1/2" zavit.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernibydleni #modernikoupelna #bydleni #vybavenikoupelen #design #styleinspiration #dokoupelny #domov #koupelna
 • Na dnesni den pripada Svetovy den vody 🌍💧Oslavme tento den spolecne pripravenou akci pro Vas. Cele utery a stredu muzete na nasem webu zakoupit SPORIC VODY (AERATOR) se slevou 5 % 🎉

Sporice vody jsou nejjednodussi cestou jak usporit vodu s okamzitym efektem. Univerzalnosti, snadnou montazi a cenovou dostupnosti jsou oblibenym prostredkem k usporam nakladu a ochrane prirody 💚 I presto vznika bohaty a pohodlny proud vody 🚿

V nabidce 3 druhy vlozek prutoku.

Usporne aeratory jsou testovany pro styk s pitnou 🥤 a teplou vodou 💙
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #denvody #svetovydenvody #savewater #internationalwaterday #modernibydleni #style #design #inspirace #sporicvody
 • Sprchova tyc je nedilnou a pri tom levnou soucasti sprchovych koutu 🚿
Sprchova tyc je vyrobena z nerezove trubky o prumeru 24 mm.
Tyc s jednim volnym koncem je vhodna pro montaz do spar mezi obklady 👍 Tim se vyhnete vrtani der do obkladacek.
Moznost vyberu sprhovych tyci vcetne sprchove hadice a rucni sprchy.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pro nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #sprcha #shower #koupelna #modernibydleni #design #style #inspiration #modernikoupelna #dokoupelny #sprchovykout #bydleni
 • Hezka a pri tom i cenove dostupna je rada vodovodnich baterii TIRA 💧
Rada je v rozteci 100 i 150 mm.
Vanove 🛁, sprchove 🚿, nebo panelakove baterie se sprchovym prisludenstvim, nebo bez prislusenstvi. Moznost vyberu keramickeho prepinace.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #modernikoupelna #style #shower #modernibydleni #modernbathroom #bathroom #vybaveni #design #bathroomdesign #vybavenikoupelen #bydleni
 • Pri planovani vystavby sprchoveho koutu 🚿 jiste stoji za úvahu pouzit podomitkovy box. Jedna se o bezpecnejsi variantu podomitkove baterie. Muzete si zvolit design i pocet vystupů. Například výstup na hlavovou sprchu, ruční sprchu, či masážní trysky.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #koupelna #modernikoupelna #modernibydleni #modernliving #bathroom #design #bathroomdesign #dokoupelny #style #shower #inspirace #bydleni #podomitkovy
 • Designova rada FINERY za rozumnou cenu. Jedna se o tzv. panelakovou vodovodni baterii s otocnym keramickym prepinacem pro prepinani vody do vytokoveho raminka nebo rucni sprchy 🚿 K vyberu v rozteci 150 a 100 mm.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #koupelna #modernikoupelna #modernibydleni #modernliving #bathroom #design #bathroomdesign #dokoupelny #vybavenikoupelen #shower #style
 • Kvalitni rucni sprchy s tzv. samocisticim systemem 🚿 Silikonove trysky snizuji riziko tvorby vodniho kamene, ktery se na tryskach snadno neudrzi. 
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #koupelna #bathroom #design #vodovodnibaterie #dokoupelny #moderninterior #modernibydleni #home #rucnisprcha #sprcha #shower #modern
 • Hledate stylovy kousek do vasi koupelny? V takovem pripade je tu pro Vas stojankova umyvadlova baterie rady DOKA 🚿 v moderním designu.
Keramicka kartuše. Snadná a rychlá montáž pomocí rychloupínací matice ⚙️💧
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #koupelna #style #inspiration #modernikoupelna #baterie #dokoupelny #bathroomdesign #bathroom #modernibydleni
 • Termostatická baterie je dnes nedílnou součástí každé moderní koupelny, kde oceníte její bezpečné a pohodlné užívání.
Baterie má výrobcem nastavenou pojistku na 38°C, která zajistí nechtěnou změnu teploty vody. Pro změnu teploty je nutné zmáčknout pojistku a teprve poté otočit pákou. 
Naše baterie mají termostatickou kartuši od předního francouzského výrobce, firmy Vernet! 👍✨ Baterie se dvĕma vývody a přepínačem pro použití ke sprchovým sestavám.
Více na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava při nákupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #koupelny #vybavenikoupelen #home #vodovodnibaterie #modernibydleni #shower #style #bathroom #bathroomdesign #design #bydleni
 • Moderni kuchynska vodovodni baterie, ktera disponuje praktickou vytahovaci a prepinaci sprskou. Keramicka kartuse o prumeru 40mm pro vetsi prutok vody vam usnadni rychlejsi plneni vetsich nadob. Otocne raminko. V chromovem provedeni.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #kitchendesign #inspirace #dokuchyne #modernibydleni #modernikuchyne #bydleni #style #interiordesign #vodovodnibaterie #vybavenikuchyne #home
 • Kvalitni kuchynska drezova baterie DOKA, ktera vas nadchne svym stylovym designem. Rychla montaz pomoci jedne plastove matice, kvalitni keramicka kartuse.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #bydleni #vybavenikuchyne #vodovodnibaterie #style #inspiration #design #dokuchyne #interiordesign #modernikuchyne #modernibydleni
 • Moderni kuchyňská baterie HEDA. Přepinaci sprška, moznost vytazeni 30 cm
Vice na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚 
#jbsanitary #vodovodnibaterie #design #style #drezovebaterie #baterie #vybavenikuchyne #kitchen #kitchenstyle #bydleni #interiordesign #modernikuchyne #homedesign #dokuchyne
 • Nejprodavanejsi baterie rady SLIM. Delky otocneho ramene 150, nebo 200mm. 
Vice informaci i dalsi nabidku naleznete na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚

#jbsanitary #koupelna #bathroom #vodovodnibaterie #design #style #bydleni #vybavenikoupelen