Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

OBCHODNÍ PODMÍNKY

obchodní společnost

JB SANITARY s.r.o.
se sídlem Potácelova 33, Brno
identifikační číslo: 188 24 676
zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajský soud v Brně, spisová značka C1216
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.jbsanitary.cz

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti JB SANITARY s.r.o., (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.jbsanitary.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).
1.2. Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím.
1.3. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

1.4. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží a nákladů za navrácení zboží, jestliže toto zboží ze své podstaty nemůže být navráceno obvyklou poštovní cestou.
1.5. Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.
1.6. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením akceptace objednávky prodávajícím na adresu elektronické pošty kupujícího.

CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

1.7. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit
prodávajícímu následujícími způsoby:
 • platba předem na účet. Vyzvednutí zboží na provozovně prodávajícího na adrese Řípská 9a, 627 00 Brno;
 • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
 • bezhotovostně převodem předem na účet prodávajícího uvedený v Zálohové faktuře, kterou kupující obdrží spolu s akceptací objednávky.
Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši (a to v případě, kdy celkový nákup zboží je menší než 600,- Kč bez DPH, viz bod 1.19). Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s balením a dodáním zboží.
1.8. V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.
1.9. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhradit kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby, který je uveden na Zálohové faktuře. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

1.10.

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat na adresu provozovny prodávajícího

JB SANITARY s.r.o., Řípská 9a, Brno, 636 00

či na adresu elektronické pošty prodávajícího (obchod@jbsanitary.cz).

1.11. V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu na adresu provozovny:

JB SANITARY s.r.o., Řípská 9a, Brno, 636 00.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
1.12. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
1.13. Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající případně zaplacenou kupujícímu kupní cenu po tomto odstoupení bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.
1.14. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

PŘEPRAVA, DODÁNÍ ZBOŽÍ

1.15. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
1.16. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
1.17. V případě, že z důvodů na straně kupujícího bylo nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
1.18. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

DOPRAVNÍ PODMÍNKY, POŠTOVNÉ

1.19.

Možné způsoby doručení zásilek:

PRO ČESKOU REPUBLIKU

 • PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST (Geis, PPL...)
 • OSOBNÍ ODBĚR ( až po uhrazení zboží na účet prodávajícího)

Při nákupu zboží v hodnotě od 600,- Kč bez DPH hradí dopravu a balné prodávající.
Při nákupu zboží v hodnotě menší než 600,- Kč bez DPH hradí dopravu a balné kupující ve výši 70 Kč + DPH.

Při platbě dobírkou je účtováno doběrečné 40Kč + DPH.

PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU

 • PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST (Geis, PPL...)

Při nákupu zboží v hodnotě od 50,- EUR bez DPH hradí dopravu a balné prodávající.
Při nákupu zboží v hodnotě menší než 50,-EUR bez DPH hradí dopravu a balné kupující ve výši 7,50 EUR + DPH.

Platba pouze předem na účet.


Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a za přítomnosti přepravce rozbalit a zkontrolovat zásilku. V případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a trvat na přesném zápisu do protokolu o škodě nebo do přepravního listu. V případě, že tak neučiní, reklamace nebude uznána.

V Brně dne: 24. 7. 2018


 • Kvalitní ruční sprchy se silikonovými tryskami, které snižují usazování vodního kamene. Více designů na našem webu
 • Hledate stylovy kousek do vasi koupelny? V takovem pripade je tu pro Vas stojankova umyvadlova baterie rady DOKA 🚿 v moderním designu.
Keramicka kartuše. Snadná a rychlá montáž pomocí rychloupínací matice ⚙️💧
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #koupelna #style #inspiration #modernikoupelna #baterie #dokoupelny #bathroomdesign #bathroom #modernibydleni
 • Termostatická baterie je dnes nedílnou součástí každé moderní koupelny, kde oceníte její bezpečné a pohodlné užívání.
Baterie má výrobcem nastavenou pojistku na 38°C, která zajistí nechtěnou změnu teploty vody. Pro změnu teploty je nutné zmáčknout pojistku a teprve poté otočit pákou. 
Naše baterie mají termostatickou kartuši od předního francouzského výrobce, firmy Vernet! 👍✨ Baterie se dvĕma vývody a přepínačem pro použití ke sprchovým sestavám.
Více na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava při nákupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #koupelny #vybavenikoupelen #home #vodovodnibaterie #modernibydleni #shower #style #bathroom #bathroomdesign #design #bydleni
 • Moderni kuchynska vodovodni baterie, ktera disponuje praktickou vytahovaci a prepinaci sprskou. Keramicka kartuse o prumeru 40mm pro vetsi prutok vody vam usnadni rychlejsi plneni vetsich nadob. Otocne raminko. V chromovem provedeni.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #kitchendesign #inspirace #dokuchyne #modernibydleni #modernikuchyne #bydleni #style #interiordesign #vodovodnibaterie #vybavenikuchyne #home
 • Kvalitni kuchynska drezova baterie DOKA, ktera vas nadchne svym stylovym designem. Rychla montaz pomoci jedne plastove matice, kvalitni keramicka kartuse.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #bydleni #vybavenikuchyne #vodovodnibaterie #style #inspiration #design #dokuchyne #interiordesign #modernikuchyne #modernibydleni
 • Moderni kuchyňská baterie HEDA. Přepinaci sprška, moznost vytazeni 30 cm
Vice na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚 
#jbsanitary #vodovodnibaterie #design #style #drezovebaterie #baterie #vybavenikuchyne #kitchen #kitchenstyle #bydleni #interiordesign #modernikuchyne #homedesign #dokuchyne
 • Nejprodavanejsi baterie rady SLIM. Delky otocneho ramene 150, nebo 200mm. 
Vice informaci i dalsi nabidku naleznete na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚

#jbsanitary #koupelna #bathroom #vodovodnibaterie #design #style #bydleni #vybavenikoupelen
 • Další neobvyklá baterie z rodiny MIRAM. Je to mimořádně povedený výrobek jak po stránce designu i kvality. Výhodná i pro vysoká umyvadla.
 • Vanová baterie s otočným keramickým přepínačem. Jou v rozetči 150mm a jako jedni z mála na trhu ČR i v rozteči 100mm. Je možnost taktéž nakoupit s příslušenstvím.