Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím
NÁHRADNÍ DÍLY

Na všechny naše výrobky máme veškeré náhradní díly. Keramické kartuše 35mm, 45mm, nízkou i vysokou a to s hohním, nebo dolním těsnícím kroužkem. Těsnící O kroužky a mažety k bateriím stojánkovýma a umyvadlovým. Připojovací hadičky s nerezovým opletem včetně s prodloužením, délky 35 a 40 cm, ke kuchyňským bateriím s vytahovací sprškou. Pro šetřen...

Na všechny naše výrobky máme veškeré náhradní díly. Keramické kartuše 35mm, 45mm, nízkou i vysokou a to s hohním, nebo dolním těsnícím kroužkem. Těsnící O kroužky a mažety k bateriím stojánkovýma a umyvadlovým. Připojovací hadičky s nerezovým opletem včetně s prodloužením, délky 35 a 40 cm, ke kuchyňským bateriím s vytahovací sprškou. Pro šetření vody aerátory a perlátory, úsporné čeřiče vody. Upínací prvky a montážní sady na dva šrouby, nebo jeden šroub vyrobeny z nerezi, trubky a rychloupínání.

Více

NÁHRADNÍ DÍLY  Počet produktů: 137

Podkategorie

 • Ovládací páky

  Ovládací páky a rukojetě na všechny designy baterií, pákové, otočné. Pozor na správnou orientaci loga baterie, upínaní na čtyřhran, nebo tisícihran, včetně záslepky, nebo označovače teplé a studené vody, jednoduchá montáž, imbusový šroub 2,5mm u všech ovládacích pák.

 • Kartuše

  Nejdůležitější náhradní díl do baterií jsou keramické kartuše. Kartuše jsou průměr 35mm, nebo 40mm, vysoké nebo nízké s horním nebo dolním těsnícím kroužkem. Náhradní kartuše do vodovodních baterií jsou keramické vysoké kvality.

 • Přepínače

  Přepínače k bateriím otočné, keramické, vytahovací s funcí aretace a podtlaku. Vždy je nutné správně určit ke kterému typu baterie našeho portfólia.

 • Těsnění a kroužky

  Těsnění k bateriím materiál silikon, nebo EPDM, růtné průměry a průřezy. Těsnící manžety k stojánkvým bateriím s otočným ramenem, mazat potravinářským tukem.

 • Montážní sady

  Montážní sadya a upínací prvky k bateriím. Vyrobeny z nerezi, nebo mosazi, včetně povrchové úpravy chrom, nebo zinek. Upínání na dva, nebo jeden šroub, Upínací šrouby M6, nebo M8, nerezové matice, ocelová podkova v pozinkované úpravě. Rychloupínání pomocí závitové trubky a plastové matice ke stojánkvým moderním bateriím.

 • Ostatní

  Další díly jsou označovače na teplou a studenou vodu, nebo záslepky. K upínání páky slouži nerezový červík. Kartuše je upnuta maticí kartuše se správným dotahovacím momentem a zakryta krytkou kartuše. Ke kuchyňským bateriím nerezová opletená hadice. K nástěným bateriím nerezová upínací sedla a převlečné matice se zesílenou stěnou. K vanovým a sprchovým bateriím zpětná klapka.

filtr
na stránku
Zobrazeno 1 - 12 z 137 položek
 • Hledate stylovy kousek do vasi koupelny? V takovem pripade je tu pro Vas stojankova umyvadlova baterie rady DOKA 🚿 v moderním designu.
Keramicka kartuše. Snadná a rychlá montáž pomocí rychloupínací matice ⚙️💧
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #vodovodnibaterie #koupelna #style #inspiration #modernikoupelna #baterie #dokoupelny #bathroomdesign #bathroom #modernibydleni
 • Termostatická baterie je dnes nedílnou součástí každé moderní koupelny, kde oceníte její bezpečné a pohodlné užívání.
Baterie má výrobcem nastavenou pojistku na 38°C, která zajistí nechtěnou změnu teploty vody. Pro změnu teploty je nutné zmáčknout pojistku a teprve poté otočit pákou. 
Naše baterie mají termostatickou kartuši od předního francouzského výrobce, firmy Vernet! 👍✨ Baterie se dvĕma vývody a přepínačem pro použití ke sprchovým sestavám.
Více na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava při nákupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #koupelny #vybavenikoupelen #home #vodovodnibaterie #modernibydleni #shower #style #bathroom #bathroomdesign #design #bydleni
 • Moderni kuchynska vodovodni baterie, ktera disponuje praktickou vytahovaci a prepinaci sprskou. Keramicka kartuse o prumeru 40mm pro vetsi prutok vody vam usnadni rychlejsi plneni vetsich nadob. Otocne raminko. V chromovem provedeni.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava pri nakupu nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #kitchendesign #inspirace #dokuchyne #modernibydleni #modernikuchyne #bydleni #style #interiordesign #vodovodnibaterie #vybavenikuchyne #home
 • Kvalitni kuchynska drezova baterie DOKA, ktera vas nadchne svym stylovym designem. Rychla montaz pomoci jedne plastove matice, kvalitni keramicka kartuse.
Vice na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚
#jbsanitary #kuchyne #kitchen #bydleni #vybavenikuchyne #vodovodnibaterie #style #inspiration #design #dokuchyne #interiordesign #modernikuchyne #modernibydleni
 • Moderni kuchyňská baterie HEDA. Přepinaci sprška, moznost vytazeni 30 cm
Vice na našem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚 
#jbsanitary #vodovodnibaterie #design #style #drezovebaterie #baterie #vybavenikuchyne #kitchen #kitchenstyle #bydleni #interiordesign #modernikuchyne #homedesign #dokuchyne
 • Nejprodavanejsi baterie rady SLIM. Delky otocneho ramene 150, nebo 200mm. 
Vice informaci i dalsi nabidku naleznete na nasem webu www.jbsanitary.cz

Doprava nad 600 Kc bez DPH zdarma 🚚

#jbsanitary #koupelna #bathroom #vodovodnibaterie #design #style #bydleni #vybavenikoupelen
 • Další neobvyklá baterie z rodiny MIRAM. Je to mimořádně povedený výrobek jak po stránce designu i kvality. Výhodná i pro vysoká umyvadla.
 • Vanová baterie s otočným keramickým přepínačem. Jou v rozetči 150mm a jako jedni z mála na trhu ČR i v rozteči 100mm. Je možnost taktéž nakoupit s příslušenstvím.