Filtr

Cena

Cena

  • 499 Kč - 4 000 Kč

Rozteč baterie

Rozteč baterie

Průměr kartuše

Průměr kartuše

Umístění baterie

Umístění baterie

Typ ovládání

Typ ovládání

Příslušenství

Příslušenství

Dřezové baterie

Vodovodní dřezové baterie

Baterie na dřez stojánkové pevné, nebo s otočným ramenem, výsuvnou hadicí se sprškou, nebo sprchou. Možnost výsuvu hadice až 30cm- Pozor na výšku baterie při montáži pod okno. Baterie vhodné do kuchyně s  moderním designem, lev, nebo designové HEDA a MIRAM.é řady SLIM

Výrobce vodovodních baterií nabízí několik možných verzí, které jsou nejen designově příjemné, ale rovněž přináší efektivní řešení na místa, kam se budou instalovat. Vodovodní baterie dřezová se tak nabízí v několika variantách, čímž uspokojí nejednoho uživatele. Předně její moderní design, který nezklame v žádné nabízené verzi.

  • Nástěnná – opět se zde nabízí mnoho různých možností. Lze zakoupit bez ramínka, případně s pevným či otočným ramínkem o různé délce a tvaru.
  • Stojánková – ani zde nechybí bohatý výběr různých variant. Baterie dřez může vyniknout i efektivní sprchou, která se hodí na opláchnutí jak nádobí, tak nečistot ve dřezu.
  • Teleskopická – baterie s opět nádherným designem a praktickým ovládáním, které se hodí do každé domácnosti. Výsuvná hadice se sprškou se využije víc, než si jen v první okamžik můžete pomyslet. Navíc je schovaná, tudíž nijak nepřekáží ani nevytváří nepříjemný dojem.
Dřezové baterie

Počet produktů: 86

Zobrazení 1-21 z 86 položek

Aktivní filtry

Stojánková dřezová baterie...

Stojánková dřezová baterie SLIM

Kód: A10 15 00

Kvalitní páková vodovodní baterie. Keramická kartuše průměr 35 mm. Odolný chrom. Materiál...

1 298 Kč
Chevron Up