Filtr

Cena

Cena

 • 2 Kč - 7 349 Kč

Rozteč baterie

Rozteč baterie

Kategorie

Kategorie

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Průměr kartuše

Průměr kartuše

Umístění baterie

Umístění baterie

Počet vývodů

Počet vývodů

Včetně baterie

Včetně baterie

Vývod baterie

Vývod baterie

Typ ovládání

Typ ovládání

Sprchová hlava

Sprchová hlava

Rozměr hlavy

Rozměr hlavy

Příslušenství

Příslušenství

Domů

Podkategorie

 • Vodovodní baterie

  JB SANITARY_ Široká nabídka vodovodních baterií. Jednoduchá montáž a snadná údržba. Všechny baterie nabízíme s pětiletou zárukou a servisem až do domu. Skladem baterie kuchyňské, sprchové, dřezové, umyvadlové, baterie na studenou vodu. Podomítkové baterie jsou zastoupeny podomítkovými boxy, jako nejmodernější a nejbezpečnější řešení. Velký výběr sprchových baterií – pákových i termostatických. Baterie jsou v rozteči 150mm, nebo pro rekonstrukci koupelen v rozteči  100mm. Baterie na studenou vodu s keramickou kartuší, nebo ventilem. Z našich designů si vybere každý. Baterie v rozteči 100m a 150mm. Baterie jsou určny do koupelen, sprch. Dle typu jsou umítněny na zdi, nebo umyvadlu či  dřezu. V nabídce máme levné baterie i designové. Baterie jsou testována v ČR.

 • Náhradní díly

  Nejdůležitější náhradní díl do baterií jsou keramické kartuše. Kartuše jsou průměr 35mm, nebo 40mm, vysoké nebo nízké s horním nebo dolním těsnícím kroužkem. Náhradní kartuše do vodovodních baterií jsou keramické vysoké kvality. U vodovodních baterií je velmi důležitá jedna součástka, která je v podstatě takovým srdcem vodovodní baterie. Jejím úkolem je, v podstatě podle vaší volby, namísit teplotu vody, kterou zrovna požadujete. Kartuše do baterie poté vodu nasměruje správným směrem do výtokového raménka a vy si můžete dokonale užít teplou, studenou či vlažnou vodu podle potřeby. Kartuše se může také porouchat Jakmile je něco v nepořádku a vodovodní baterie nefunguje jak má, tak se může jednat o poruchu této malé součástky. Většinou se to zjistí i protékáním vody. Naštěstí není potřeba kupovat a měnit celou vodovodní baterii. Snadno se dá zakoupit pouze náhradní kartuše do vodovodních baterií a protékající vodu tak zastavit. V nabídce je několik verzí a je skutečně velmi důležité zvolit správný typ. Kartuše mají samozřejmě doporučení, pro který typ baterii je lze použít. Díky tomu je velmi jednoduché zakoupit odpovídající průměr a porouchanou součástku tak vyměnit.

 • Výtoková ramínka

  Naše výtoková ramínka jsou kompatibilní a je možno je použít napříč našim sortimentem vodovodních baterií. Ramínka jsou v délkách 150mm, 200mm, 250mm, 300mm a 350mm a různého designu. Jsou rovná, prohnutá, trubková. Ramínka jsou vyrobena z mosazi s povrchovou úpravou chrom. Pokud potřebujete vodovodní baterii s ramínkem, tak je třeba se zaměřit při výběru délku a tvar. Ramínko k vodovodní baterii má rozdílkou délku, která dosahuje až 350 mm. V podstatě je jedno, jakou délku si zvolíte, jelikož všechna se dají připojit na námi nabízené vodovodní baterie. Nabídka je zajímavá i v tom, že ramínko baterie má různé designy. Může být rovné, do tvaru písmene U, různě prohnuté či trubkové. Záleží skutečně na tom, kam vodovodní baterii chcete umístit a jak moc volného prostoru zde máte.

 • Sprchový program

  Součásti sprchového programu jsou ruční sprchy vyrobené z ABS materiálu s chromovou povrchovou úpravou. Sprchové hadice nerezové, dvouzámkové. Plastové sprchové hadice systém ANTITWIST. Držáky sprch z pochromovaného ABS plastu, zinové držáky sprch z chromovou úpravou. Pevné sprchy z nerezu, sprchové sestavy všech možných variant s termostatickou baterií, baterií s horním, nebo dolním vývodem, hlavové sprchy kulaté a čtvercové, 20cm, 25 cm, 30 cm. Nerezové sprchové tyče, ramena sprch

 • Spořiče vody

  Úspora vody od 25% až do 70%. Spořiče vody nesou různé obchodní označení a názvy. Jsou to aerátory, NEOPERL, atd. Naše spořiče vody je možno namontovat na nejčastěji prodávané vodovodní baterie a výtoková ramínka. Samozřejmostí jsou různé průtoky vody od 4 l/min.

 • Výpusti

  Univerzální výpusti Klik-Klak pro umyvadla s přepadem s odtokem o průměru 46 mm. Materiál mosza s kvalitní povrchovou úpravou.

  Další možností je kovová výpusť s táhlem. Táhlo je nutno přizpůsobit ohnutím danému typu umyvadla a vodovodní baterie.

 • Instalatérský materiál

  Naše nabídka instalatérského zboží je zaměřena na produkty, které slouží zejména pro připojení vodovodních baterií a domácích spotřebičů na vodu, jako jsou pračka, myčka, atd. Tyto výrobky jsou od italského výrobce, firmy ANCO. Vyznačují se inovativními komponenty, jako jsou stop systémy, nerezová sítka, či systém ovládání, který není v kontaktu s vodou. čímž se zamezuje zatuhnutí ovládání. Taktéž materiál a jeho technické zpracování odpovídá nejvyšším požadavkům kvality.

 • Koupelnové doplňky

  Koupelnové doplňky firmy JB SANITARY se vyznačují moderním nadčasovým designem, který nabízí mnoho způsobů, jakými lze dovést vaši koupelnu k dokonalosti. Výrobky s minimalistickým základovým diskem nabízí stabilní upevnění na stěnu či obklady. Produkty  jsou pokoveny odolnou vrstvou lesklého chromu, která se skvěle hodí k široké škále nejen našich vodovodních baterií. Milovníci černé si mohou vybrat z barevného provedení v černé matné barvě.

Počet produktů: 839

Zobrazení 1-100 z 839 položek

Aktivní filtry

Stojánková dřezová baterie...

Stojánková dřezová baterie SLIM

Kód: A10 15 00

Kvalitní páková vodovodní baterie. Keramická kartuše průměr 35 mm. Odolný chrom. Materiál...

1 099 Kč
Stojánková bidetová baterie...

Stojánková bidetová baterie HEDA

Kód: C10 10 00

Elegantní design, kvalitní strojní zpracování pákové baterie řady HEDA. Výška výtoku 8 cm....

2 199 Kč
Stojánková dřezová baterie...

Stojánková dřezová baterie HEDA

Kód: C10 15 00

Elegantní design, kvalitní strojní zpracování pákové baterie řady HEDA. Otočné výtokové...

2 399 Kč
Sprchová hlavice, 1 polohová

Sprchová hlavice, 1 polohová

Kód: RSH 01

Sprchová hlavice 1 polohová se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene

119 Kč
Sprchová hlavice, 2 polohová

Sprchová hlavice, 2 polohová

Kód: RSH 02

Sprchová hlavice 2 polohová se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene.

189 Kč
Sprchová hlavice, 1 polohová

Sprchová hlavice, 1 polohová

Kód: RSH 03

Sprchová hlavice 1 polohová se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene.

218 Kč
Sprchová hlavice, 3 polohová

Sprchová hlavice, 3 polohová

Kód: RSH 04

Sprchová hlavice 3 polohová se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene.

269 Kč
Vytahovací přepínač

Vytahovací přepínač

Kód: NDB 0052

Vytahovací přepínač včetně zpětné klapky, těsnění a čepičky přepínače. Připojení 3/4" - 1/2"....

359 Kč
Podomítkový box SLIM,...

Podomítkový box SLIM, jednocestný

Kód: A20 70 00

Plastový box včetně baterie. Box chrání vnitřní tělo zapuštěné ve zdi. Elegantní řešení do...

2 299 Kč
Chevron Up